۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/11/09 اجتماعی شدن سلامت نیازمند همدلی و همکاری است
اجتماعی شدن سلامت نیازمند همدلی و همکاری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه، روح اله نوری در کارگروه سلامت، رفاه و توسعه اجتماعی شهرستان سربیشه با بیان اینکه سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه این کارگروه می باشد، گفت: با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های سلامت در شهرستان باشیم.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری بین بخشی بین ادارات شهرستان برای رفع مشکلات بهداشتی و تقویت سلامت عمومی، افزود: با برنامه ریزی و سیاست گذاری صحیح و اصولی می توان از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی جامعه را به خطر می اندازند پیشگیری کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سربیشه هدف از برگزاری چنین جلساتی را کاهش مشکلات سلامت افراد جامعه عنوان کرد و گفت: اجتماعی شدن سلامت نیازمند همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها و مردم است تا به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

لازم به ذکر است در این جلسه پیشگیری و مبارزه با بیماری های منتقله از پشه آئدس، مشکلات پسماند حوزه شهری و روستایی و پایانه مرزی، مشکلات فاضلاب شهر سربیشه و مشکل دفع غیر بهداشتی فاضلاب، سگ های بدون صاحب و پیشبرد اهداف شهر و روستای بدون دخانیات مطرح و بررسی گردید.

تعداد بازدید: 224
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal