۱۴۰۲ يکشنبه ۹ مهر
English
صفحه اصلی
پيام فرماندار
پیام فرماندار شهرستان سربیشه به مناسب نوروز باستانی
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»
بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی است و فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.
نوروز، مظهر احیای دوباره طبیعت، فرصت مناسبی است عهد و پیمان ببندیم که لحظه ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته، تحقق زندگی شایسته تر توام با معنویت، آرامش، امید و نشاط دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت خطیرمان که همان توسعه متوازن شهرستان است گام برداریم.
امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال (مهار تورم، رشد تولید) نامگذاری شده است ، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم و رفع موانع تولید و اشتغال انشالله در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق باشیم.
اینجانب ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی ،شادکامی و بهروزی همه ایرانیان به ویژه مردم فهیم شهرستان سربیشه رجا واثق دارم با وحدت و همدلی، همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری مدظله العالی و دولت، با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
 
فرماندار شهرستان سربیشه
تاریخ به روز رسانی: 1402/01/05
تعداد بازدید: 12001
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal