۱۴۰۰ جمعه ۱۷ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1398/09/09 انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
 
 
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
 ستاد انتخابات شهرستان سربیشه

فرم شماره 19
______________

بسمه تعالی

شماره : -11-74ج

تاریخ:10/09/139  

آگهی ثبت نام

در اجرای ماده 45قنون انتخابات مجلس شورای اسلامى و ماده 21آیین نامه اجرایى آن, بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه میرساند که ثبت نام از داوطلبان نمایندگى یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامى در این حوزه انتخابیه از تاریخ 1398/09/10تا 1398/09/16جمعا به مدت 7روز به عمل خواهد آمد . لذا داوطلبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک ذیل به این فرمانداری یا ستاد انتخابات کشور مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند
اصل کارت ملی و یک نسخه تصویر آن-1
اصل شناسنامه عکسدار و سه نسخه تصویر کلیه صفحات آن -2
یک قطعه عکس جدید ) 3 × 4ترجیحا با زمینه روشن) -3
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک معادل که واجد ارزش استخدامى باشد -4
 اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده 29قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی
اصل و تصویر برگ پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم داوطلب-6
7-کلیه جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا از یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می گردند، رزمندگانى که حداقل ماه سابقه رزمندگى دارند نیز از یک مقطع تحصیلى بالاتر برخوردار هستند
به استناد ماده 28قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ، انتخاب شوندگان هنگام ثبت نام باید دارای شرایط باشند

1-اعتقاد و التزام عملی به اسلام
التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران-2
تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران -3
ابراز وفاداری به قانون اساسی و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه -4
داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن -5
نداشتن سوء شهرت در حوزه انتخابیه -6
سلامت جسمی در حد برخورداری از نعمت بینایی ، شنوایی و گویایی -7
حداقل سن سی سال تمام و حداکثر هفتاد و پنج سال تمام -8
تبصره داوطلبان نمایندگی اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی از التزام عملی به اسلام ، مذکور در بند  1مستثنی بوده و باید در دین خود ثابت العقیده باشند
هر دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی معادل یک مقطع تحصیلی فقط برای شرکت در انتخابات محسوب می شود
تبصره - 4ملاک محاسبه سن اشخاص برای ثبت نام در انتخابات بر اساس تاریخ تولد اولیه ثبت شده در شناسنامه رسمى است و تغییرات بعدی توسط دستگاه های ذی ربط به استثنای محاکم قضایى ملاک عمل نمى باشد
به استناد ماده 30قانون انتخابات مجلس شورای اسلامى اشخاص زیر از داوطلب شدن نمایندگی مجلس محرومند
کسانی که در جهت تحکیم مبانی رژیم سابق نقش مؤثر داشته اند -1
ملاکین بزرگ که زمینهای موات را به نام خود ثبت داده اند -2
3-وابستگان تشکیلاتی و هواداران احزاب ، سازمانها و گروههائی که غیر قانونی بودن آنها از طرف مقامات صالحهاعلام شده است
کسانی که به جرم اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران محکوم شده اند -4
محکومین به ارتداد به حکم محاکم صالحه قضائی -5
مشهورین به فساد و متجاهرین به فسق -6
محکومین به حدود شرعی مگر آنکه توبه آنان ثابت شده باشد -7
قاچاق چیان مواد مخدر و معتادین به این مواد -8
محجورین و کسانی که به حکم دادگاه مشمول اصل چهل و نهم 49قانونی اساسی باشند-9
10-وابستگان به رژیم سابق از قبیل اعضای انجمنهای شهر و شهرستان و وابستگان به تشکیلات فراماسونری هیأت رئیسه کانونهای حزب رستاخیز و حزب ایران نوین و اعضای فعال آنها ، نمایندگان مجلسین سنا ، شورای ملی سابق و مأموران ساواک
11-محکومین به خیانت و کلاهبرداری ، اختلاس و ارتشاء و غصب اموال دیگران و محکومین به سوء استفاده مالی به حکم محاکم صالحه قضائی . در ضمن به استناد تبصره 2ماده 9قانون یاد شده هیچ یک از داوطلبان نمایندگی نمی توانند در بیش از یک حوزه انتخابیه خود را نامزد نمایند . در غیر اینصورت نامزدی آنان کلا باطل و از شرکت در انتخابات آن دوره مجلس محروم می گردند . هم چنین به استناد ماده 46قانون مذکور چنان چه داوطلبی پس از ثبت نام به صورت کتبی انصراف خود را به فرمانداری نهبندان مرکز حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه یا وزارت کـشور اعلام نمایند و عـدول از انصراف هم پذیـرفته نیست

مجید بیکی
فرماندار نهبندان
مرکز حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه


 

 
سه‌شنبه 1398/9/12
 جلسه تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات شهرستان سربیشه به ریاست مهندس محمدی فرماندار شهرستان و باحضور اعضای اداری هیات اجرایی: آقای رئوفی فردادستان دادسرای شهرستان، آقای زجاجی رئیس ثبت احوال شهرستان و  اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان سربیشه و 30نفر از معتمدین درمحل سالن اجتماعات فرمانداری سربیشه برگزار گردید.  
در این جلسه هشت نفر ازمعتمدین به عنوان اعضای اصلی وپنج نفر به عنوان اعضای علی البدل  هیات اجرایی انتخابات شهرستان انتخاب گردیدند.
 یکشنبه 24آذر98
تشکیل جلسه هیات اجرایی انتخابات شهرستان سربیشه با موضوع تعیین تعداد و محل شعب اخذ رای انتخابات
 
 
 
 
 
 
یکشنبه 22 دی
تشکیل جلسه ستاد انتخابات شهرستان سربیشه با حضور مهندس میرزاجانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان سربیشه
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از 24 بهمن
دبیر ستاد انتخابات کشور :
22 بهمن شورای نگهبان لیست نهایی را به وزارت کشور ارسال خواهد کرد
23 بهمن فرمانداران مراکز حوزه انتخابیه اسامی نامزدهای انتخابات مجلس را منتشر می‌کنند.
24 بهمن تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شروع خواهد شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان سربیشه؛ جلسه آموزشی و توجیهی کاربران رایانه شعب اخذ رای شهرستان با حضور آقای میرزاجانی معاون محترم سیاسی ،امنیتی و اجتماعی در محل سالن اجتماعات فرمانداری  برگزار شد.
مهندس میرزاجانی معاون محترم سیاسی ،امنیتی و اجتماعی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور گسترده مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی افزود : عمل به قانون به عنوان اولین اصل در برگزاری انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد. عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات باید عمل به قانون را ملاک کار خود قرار داده تا انتخاباتی سالم و بانشاط برگزار شود و مجریان انتخابات می‌بایست در جهت برگزاری انتخابات سالم و پرشور تلاش نمایند .
وی نقش کاربران در انتخابات را بسیار خطیر و با اهمیت دانست و آموزش در جهت تحقق اهداف مورد نظر را بسیار حیاتی خواند و اشاره نمود که بستر برگزاری انتخابات سالم با آموزش‌های صحیح و مدون فراهم خواهد گردید .
لازم به ذکر است در این انتخابات احراز هویت توسط دستگاه الکترونیکی صورت می‌پذیرد و سایر بخش‌ها بصورت دستی انجام خواهد پذیرفت .
 
دوشنبه 21 بهمن
تشکیل جلسه کمیته پیشگیری از تخلفات انتخاباتی ستاد انتخابات شهرستان سربیشه به ریاست مهندس میرزاجانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار  و سایر اعضا
 
 
دوشنبه 21 بهمن ماه 98
تشکیل جلسه در خصوص موضوعات مربوط به کمیته پشتیبانی و نقلیه انتخابات با حضور مهندس محمدی فرماندار شهرستان سربیشه وبهدانی مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خراسان جنوبی
 
چهارشنبه 98/11/23
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان سربیشه ،تشکیل کارگاه توجیهی،آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور مهندس محمدی فرماندار سربیشه،میرزاجانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و اعضای شعب
 در این جلسه فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سربیشه با اشاره به اینکه هدف ما برگزاری انتخابات سالم و قانون مند با مشارکت حداکثری مردم  و سلامت با رعایت اصل بی طرفی کامل می باشد به نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای توصیه نمود تا مباحث آموزشی مربوط به صندوق های اخذ رای را با دقت فرا گیرند و دنبال کنند.
در ادامه مهندس میرزاجانی معاون فرماندار و جانشین رئیس ستاد انتخابات شهرستان موارد آموزشی مربوط به نمایندگان فرماندار و اعضای شعب را به شرکت کنندگان آموزش دادند.
 
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی:
زمان شروع و پایان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی اعلام شد
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت:ستاد انتخابات کشور، زمان شروع و پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وفادار با اعلام این خبر گفت: ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 12، اعلام کرده تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از بامداد فردا پنجشنبه 24 بهمن ماه 98 آغاز می شود.وی ادامه داد: طبق این اطلاعیه، فرصت یک هفته ای نامزدها برای تبلیغات، ساعت 8 صبح روز پنجشنبه یکم اسفندماه به پایان می رسد.به گفته وی؛ مهلت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تبلیغات 24 ساعت قبل از شروع اخذ رأی تمام می شود.شایان ذکر است:به استناد اطلاعیه شماره 12 ستاد انتخابات کشور؛ زمان شروع و پایان فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، طبق ماده 56 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 40 آیین نامه اجرایی آن تعیین می شود.
 
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی:
جمع آوری آرای مردم استان در  677 شعبه اخذ رأی
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی:
جمع آوری آرای مردم استان در  677 شعبه اخذ رأی
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت:به منظور جمع آوری آرای مردم در روز برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 677 شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وفادار با اعلام این خبر خاطرنشان کرد : از مجموع شعب پیش بینی شده، تعداد 341 شعبه ثابت و 336 شعبه هم به صورت سیار در نظر گرفته شده اند.
وی با تأکید بر اینکه آمار شعب روستایی بیش از شعب شهری است، افزود:از مجموع شعب پیش بینی شده، تعداد 382 شعبه در روستاها و 295 شعبه در شهرهای استان فعال می شوند.
به گفته وی؛ بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، 264 شعبه شهری و 77 شعبه روستایی به صورت ثابت تعبیه می شوند و مابقی شعب سیار خواهند بود.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تصریح نمود: حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان، خوسف با 238 شعبه بیشترین آمار شعب را در سطح استان دارد.
به گفته وی؛ از مجموع شعب این حوزه انتخابیه 127 شعبه ثابت و 111 شعبه هم به صورت سیار پیش بینی شده است.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کمترین آمار شعب در این دوره از انتخابات مربوط به حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه است، اظهار داشت: از مجموع شعب این حوزه انتخابیه 82 شعبه سیار و 37 شعبه هم به صورت ثابت تعبیه می شوند.
وفادار ادامه داد: برای حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان، بشرویه تعداد 170 شعبه اخذ رأی و حوزه انتخابیه قاینات، زیرکوه تعداد 150 شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است.
وی گفت:در این دو حوزه انتخابیه تعداد 177 شعبه ثابت و 143 شعبه سیار خواهیم داشت.
به گفته وی؛ از مجموع شعب پیش بینی شده در دو حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان، بشرویه و همچنین حوزه انتخابیه قاینات، زیرکوه، تعداد 143 شعبه شهری و 177 شعبه روستایی می باشند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان متذکر شد: ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.
وفادار ابراز امیدواری کرد :در این دوره از انتخابات هم با حضور چشمگیر مردم، درصد مشارکت استان همچون دوره های گذشته از میانگین کشوری بالاتر باشد.
وی تأکید کرد: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و آسیب شناسی مشکلات شعب در انتخابات های گذشته، جهت برگزاری انتخابات در زمان قانونی، تسهیل دسترسی مردم به شعب اخذ رأی، جلوگیری از ازدحام در شعب و رفاه حال مردم، آمار شعب اخذ رأی در این دوره افزایش یافته است.
به گفته وی؛ آمار شعب اخذ رأی در این دوره از انتخابات به نسبت دوره قبل 71 شعبه بیشتر شده است.
شایان ذکر است :انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب 4 نماینده استان در مجلس در تاریخ  جمعه دوم اسفند ماه برگزار می شود.
 
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی:
نسخ ماده 57 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت:ماده 57 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی نسخ شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وفادار با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل ستاد انتخابات کشور، ماده 57 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره 2  آن در فصل تبلیغات نسخ شد.
وی افزود: بر اساس این دستورالعمل، متن تبصره یک به عنوان ماده 57 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی محسوب می شود.
به گفته وی؛ در متن این دستورالعمل آمده؛ ماده 57 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 7 آذر 78 با اصلاحات و الحاقات بعدی و تبصره 2 ماده مذکور و همچنین قانون تفسیر بند 2 قانون اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 29 دی 78 نسخ می شود و متن تبصره 1 ماده 57 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 7 آذر 78 با اصلاحات و الحاقات بعدی به عنوان ماده 57 قانون مذکور محسوب می شود.
 
 
اطلاعیه شماره 12
ستاد انتخابات کشور صادر شد/ اعلام زمان شروع و پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:
اطلاعیه شماره 12 ستاد انتخابات کشور
در اجرای ماده 56 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 40 آئین نامه اجرایی آن در خصوص زمان شروع و پایان فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، به آگاهی ملت شریف ایران و تمامی نامزدهای نمایندگی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، فعالیت های تبلیغاتی کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده از بامداد روز پنجشنبه مورخ 24- 11- 98 آغاز و در ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 1-12-98 یعنی 24 ساعت قبل از شروع اخذ رای پایان می یابد.
 

آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی

در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .

1)آقای حسن احراری فرزند زهیر مشهور به کد نامزد16

2)آقای نظر افضلی فرزند ابراهیم کد نامزد18

3)آقای علی اصغر بخشی فرزند غلامحسین کد نامزد 19

4)آقای حسین خسروی فرزند محمد مشهور به کد نامزد 26

5)آقای حمید دستجردی فرزند سهراب کد نامزد27

6)آقای محمدرضا رئیسون فرزند خدابخش مشهور به رئیسی کد نامزد28

7)آقای اسحق عنایتی فرزند علی مشهور به سرهنگ کد نامزد 42

8)آقای مهدی فرجامی فرد فرزند علی اصغر مشهور به فرجامی کد نامزد 45

9)آقای محمد محمودی فرزند عباس مشهور به کد نامزد 47

10)آقای علیرضا ملکی پور فرزند حسین کد نامزد48

11)خانم مرضیه مینائی فرزند محمد کد نامزد49

12)آقای مصطفی نخعی فرزند جانمیرزا کدنامزد52

13)آقای صادق هاشم پور فرزند محمد مشهور به کد نامزد 54

 14)آقای فرج اله یاری فرزند غلامرضا کد نامزد59

ضمناً اضافه می نماید تبلیغات انتخاباتی از روز پنج شنبه مورخه 1398/11/24 آغاز می شود و تا 24 ساعت قبل از شروع اخذ رأی ادامه خواهد داشت.

مجید بیـکی فرماندار شهرستان نهبندان

مرکز حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه

 
 

پنج شنبه 24بهمن

جلسه آموزش اعضای شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بخش مود با حضور مهندس میرزاجانی معاون فرماندار و جانشین رئیس ستاد انتخابات شهرستان ،بخشدار مود و اعضای شعب در محل دبیرستان آمنه مود

 

جلسه مشترک ستاد انتخابات شهرستان های نهبندان و سربیشه با حضور محمدی فرماندار شهرستان سربیشه و بیکی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه در این جلسه در خصوص فرایندها و همچنین هماهنگی به منظور هر چه بهتر برگزار نمودن انتخابات بحث و تبادل نظر شد.

 
 

شنبه 26 بهمن

بازدید سرزده فرماندار از ستاد های تبلیغاتی انتخابات شهر سربیشه در این بازدید که امام جمعه واعضای هیات اجرایی و کمیته امنیت انتخابات شهرستان سربیشه فرماندار را همراهی می کردنداز تمام ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات بازدید بعمل آمد.در این بازدید فرماندار ضمن یادآوری وتذکر موارد قانونی تبلیغات انتخابات، از تمام تلاش های دست اندر کاران ستاد انتخابات شهرستان برای جذب حداکثری مشارکت مردم در صحنه رقابتها وصندوق رای قدردانی نمودند.

شنبه 26 بهمن

تشکیل کارگاه آموزشی ویژه بازرسین شعب اخذ رای ستاد انتخابات شهرستان سربیشه با حضور مهندس محمدی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات،فراشی رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان،بشارتی نماینده هیات بازرسی انتخابات استان و بازرسین شعب اخذ رای انتخابات شهرستان

 
 رییس ستاد انتخابات شهرستان سربیشه:شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسیار با اهمیت بوده و حضور حداکثری مردم شریف شهرستان مشت محکمی بردهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

رییس ستاد انتخابات شهرستان سربیشه در خصوص انتخابات پیش رو گفت : انتخابات در روز دوم اسفند همزمان با سراسر کشور از ساعت 8 صبح در شعب مشخص شده شهرستان آغاز خواهد شد.

در این انتخابات احراز هویت بصورت الکترونیکی و با دستگاه احراز هویت مستقر در شعب انجام می شود.

تعداد 8 شعبه شهری در شهر سربیشه آماده اخذ رای می باشد

تعداد12شعبه سیار روستایی در بخش مرکزی و یک شعبه سیار شهر سربیشه و حومه خواهد بود

برای بخش درح 15شعبه که 3شعبه شهر درح و 11 شعبه سیار روستایی ویک سیار شهری می باشدو برای بخش مود19شعبه که 4 شعبه شهری ویک سیار شهری 12 سیار روستایی و 2شعبه ثابت روستایی خواهد بود.

نمایندگان فرماندار /بخشدار ،اعضای شعب اخذ رای / بازرسان ورانندگان در حوزه های مربوطه تعیین شده اند .

کلاس های توجیهی برای نمایندگان فرماندار، کاربران رایانه ،اعضای شعب و بازرسان برگزار شده است.

از روز پنج شنبه مورخ 98/11/24 فرصت قانونی تبلیغات نامزدها آغاز شده وتا ساعت 8صبح پنج شنبه 98/12/01 ادامه خواهد داشت و کاندیداهای محترم فرصت کافی برای اعلام برنامه های خود به مردم عزیز شهرستان دارند. خوشبختانه کاندیداها در جلساتی که گرفته شد بر اخلاق انتخاباتی بسیار پایبند بودند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان سربیشه افزود:کلیه امورات اجرایی انتخابات که برعهده وزارت کشور است (فرمانداری و بخشداری ها) برنامه ریزی و مدیریت شده و مشکل خاصی وجود ندارد، تعداد شعب درسطح شهر و روستاها به جهت رفاه رای دهندگان عزیز اندکی افزایش داشته است و منتظر حضور پر شور مردم عزیز شهرستان در پای صندوق های رای خواهیم بود

مهندس محمدی فرماندار شهرستان سربیشه در پایان گفت:رای دادن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسیار با اهمیت بوده و حضور حداکثری مردم شریف شهرستان مشت محکمی خواهد بود بردهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، انشالله با حضور شما عزیزان و تلاش اعضای محترم هیات های اجرایی،مجریان،اعضای محترم هیات نظارت،دستگاه محترم قضایی و نیروهای محترم امنیتی ، انتظامی و نظامی شاهد برگزاری انتخاباتی شکوهمند و سالم در سطح شهرستان سربیشه خواهیم بود.

شایان ذکر است مسیرهای و مکان های شعب ثابت شهر سربیشه و شعب اخذ رای شهرستان سربیشه به شرح فایل ذیل می باشد:

شعبه 1 مدرسه زهرا براتیان

شعبه 2 حسینیه سربیشه

شعبه 3 مدرسه شایستگان

شعبه 4 اداره اموزش و پرورش سربیشه

شعبه 5 مدرسه رضوانه شاهبیکی

شعبه 6 شبکه بهداشت و درمان

شعبه 7 اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی

شعبه 8 مسجد فاطمه الزهرا (س)

  شنبه 26 بهمن

تشکیل کارگاه آموزشی نمایندگان محترم فرماندار،بخشدار در شعب اخذ رای ستاد انتخابات شهرستان سربیشه با حضور مهندس میرزاجانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار وجانشین رئیس ستاد انتخابات، و نمایندگان فرماندار وبخشدار در شعب اخذ رای انتخابات شهرستان

 

هرگونه تبلیغات انتخاباتی از ساعت 8 صبح امروز، ممنوع است.

دبیر ستاد انتخابات کشور: با عنایت به مفاد ماده 56 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 23 آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تبلیغات نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره‌ مجلس خبرگان رهبری رأس ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه مورخ (1398.12.1) به پایان می‌رسد.پس از ساعت 8 صبح امروز، هرگونه فعالیت تبلیغاتی ممنوع می‌باشد. به استناد قانون، از کلیه احزاب، گروه های سیاسی، نامزدها، هواداران و عموم مردم عزیز، می‌خواهیم پس از پایان مهلت زمان تبلیغات، از انجام هرگونه فعالیت تبلیغی له یا علیه نامزدها پرهیز نمایند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 1222
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal